Jerzy Dziewulski.pl

Doświadczenie zawodowe

Jestem byłym wyższym oficerem policji i byłym policjantem antyterrorystą.

Opracowałem niezwykle skuteczną, unikatową metodę opanowywania pokładów cywilnych samolotów przez antyterrorystów.

Szkolenie w Izraelu
Szkolenie w Izraelu
- taktyka i technika antyterrorystyczna

Posiadam doświadczenie w prowadzeniu fizycznej i psychologicznej walki z terrorystami. Uczestniczyłem i osobiście kierowałem likwidacją 13 zamachów terrorystycznych także na pokładach samolotów, wyprowadzając 765 pasażerów z ewidentnego zagrożenia życia. Pomimo walki z używaniem broni włącznie, nigdy żaden z pasażerów nie odniósł obrażeń na skutek działania antyterrorystów. Jako ,pierwszy w Polsce wprowadziłem zasadę strzelania do tarcz ze zdjęciami naturalnych ludzkich postaci, eliminując strzelanie do tarcz pierścieniowych - wzory tych tarcz używane są w jednostkach antyterrorystycznych do dziś.

Byłem dowódcą ze strony polskiej jednej z największych operacji na świecie pod kryptonimem "Most", organizowanej przez rządy Izraela i Polski - operacji przerzutu ludzi pochodzenia żydowskiego z dawnego ZSRR i Rosji do Izraela. Odznaczony zostałem przez stronę Polską i Izraelską za perfekcyjne przeprowadzenie tej operacji, trwającej kilka lat. Strona izraelska przyznała mi także, jako dowód uznania, osobistą broń pamiątkową - pistolet Desert Eagle.

Byłem uczestnikiem dwóch operacji zagranicznych.

Jestem jedynym oficerem polskiej policji, który wraz ze swoimi podwładnymi był przedstawiony w elitarnym miesięczniku "Soldier of fortune".

Szkolenie w Izraelu
Szkolenie w Izraelu
- taktyka i technika antyterrorystyczna

Odbyłem szkolenie w siłach specjalnych Izraela, uzyskując uprawnienia do używania tytułu "specjalisty taktyki i techniki walki z terroryzmem".

Byłem osobistym "ochroniarzem" Aleksandra Kwaśniewskiego, jako kandydata na prezydenta i przez pewien czas, jako Prezydenta RP. Nigdy Aleksander Kwaśniewski nie został ośmieszony uderzeniem jakimś przedmiotem, mimo podejmowania takich prób przez bojówki ówczesnej opozycji.

Odbyte szkolenia

Posiadam odbyty staż i szkolenie zakończone certyfikatem w następujących państwach:

Licencje i uprawnienia

Posiadam następujące licencje i uprawnienia potwierdzone stosownymi dokumentami:

Jerzy Dziewulski
Stworzone przez Net Resolve - projektowanie aplikacji internetowych i tworzenie stron www, obsługa programistyczna przedsiębiorstw