Jerzy Dziewulski.pl

Współpraca ze mną

Zapobieganie to przewidywanie, a nie straszenie!

Zajmuje się szeroko rozumianym doradztwem w zakresie bezpieczeństwa firm i osób. Zakres mojej aktywności zawodowej to, m.in.:

Dlaczego powinieneś zwrócić się do mnie?

Bo daję gwarancję rzetelności. Bo mam przeszłość, która daje pewność odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Bo oprócz mówienia, że gdzieś czymś kierowałem lub dowodziłem, mam stosowne potwierdzenie swojej wiedzy w dokumentach.

Ponoszę, posiadając te dokumenty, pełną odpowiedzialność za wykonaną pracę. Zawsze, kiedy zdecydujesz się na zaangażowanie kogoś przy jakimś problemie nie sugeruj się tym, że nazwa firmy "budzi grozę", że ktoś coś robił (podobno gdzieś walczył, kimś dowodził, kogoś szkolił, ma ogromne doświadczenie itd.). To w wielu przypadkach pozory... Zapytaj o dokumenty!

Dokumenty dają, przy wsparciu praktyką wieloletniej służby w jednostce specjalnej, doświadczenie w zakresie wykonywania zadań bojowych, rzeczywisty obraz wartości człowieka, któremu chcesz powierzyć swoje sprawy.

Jakie koszty?

Rozmowa nic nie kosztuje. Opowiedz o problemie - zobaczymy czy można się podjąć rozwiązania go i wspólnie podejmiemy decyzję.

Moje wsparcie

Posiadam szerokie kontakty i mogę je wykorzystać w zależności od potrzeb i stawianych zadań do wykonania. Są to doskonałe kontakty z firmami krajowymi i zagranicznymi zajmującymi się szeroko rozumianym bezpieczeństwem. Między innymi:

Jerzy Dziewulski
Stworzone przez Net Resolve - projektowanie aplikacji internetowych i tworzenie stron www, obsługa programistyczna przedsiębiorstw